Prodej peřin a polštářů

Přihlášení


O firme PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 01 Červen 2012 11:01

 

ROFE

Firma Rofe - má sídlo v malebné obci Karlovice- v podhůří Jeseníků. Má dlouholetou tradici v oblasti čištění peří a výrobě prošívaných přikrývek a polštářů.Téměř 22 let nabízíme svým zákazníkům naše kvalitní výrobky.Přednosti naších výrobků před ostatními je ruční výroba,vysoká kvalita a poměrně nízká cena.

                                                                 

VÝROBA

Hlavní předností výrobního procesu je ruční práce. Je sice časově náročnější a vyžaduje vyšší kvalifikaci pracovníků, ale je pro ni charakteristické přesné vážení náplně do jednotlivých kapes přikrývek, spolehlivost a trvanlivost švů, čehož u strojového zpracování nelze dosáhnout. Při výrobě je velká pozornost věnována kontrole kvality práce.

POUŽITÝ MATERIÁL

Peří: průmysl. zpracované, tříděné a ověřené veter. kontrolou. Možnost výběru z mnoha druhů dle obsahu prach. peří, husí či kachní. Sypkovina: vysoce kvalitní bavln. druhy vhodné pro péřovou náplň. Základní barvy: smetanová, sv. modrá a růžová. Celkem nabízíme 33 druhů odstínů. Balení: výrobky jsou baleny do recykl. PE obalu, přiložena je odnosná taška.

Aktualizováno Pondělí, 25 Září 2017 13:36
 
© 2012 www.ROFE.cz Všechna práva vyhrazena, Zdeněk Rohel, 793 23 Karlovice
Created by : www.kra.cz